СРОЧНО!!!площа трапеції дорівнює 40 см2, а її висота 10 см знайти основи трапеції, якщо вони

відносяться як 3:5​

Ответы на вопрос

Отвечает Лузан Никита.

Ответ:

S = (a+b)*h/2

40=8х*10/2

40=8х*5

8=8х

х=1

а=1*3=3см

b=1*5=5см