ПОМОГИТЕ СРОЧНО В ТЕЧЕНИИ 10 МИН ДАЮ 50 БАЛЛОВ Середня лінія трапеції рівна 7 см, а висота

трапеції - 8 см. Чому дорівнює площа трапеції? Основи трапеції дорівнюють 7 см і 11 см, а її площа -54 см². Знайти висоту трапеції. * Знайти сторону квадрата, якщо його площа 169 см² Сторона трикутника 12 см, а висота проведена до неї - 4,5 см. Чому дорівнює площа Трикутника? 13 CM 5 6 см 27 см² 156 см² 16 см²

Ответы на вопрос

Отвечает Заика Ваня.

Ответ:

1.  56 см²

2. 6 см

3. 13 см

4. 18 см²

Объяснение:

1. Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі її основ, отже, площа трапеції дорівнює добутку середньої лінії на висоту. За формулою S = ι × h маємо — S = 7 см × 8 см = 56 см².

2. Середня лінія трапеції становить (7 см + 11 см) ÷ 2 = 18 см ÷ 2 = 9 см. Тоді з формули S = ι × h маємо — h = S ÷ ι = 54 см² ÷ 9 см = 6 см.

3. З формули S = a² маємо — а = √S = √169 см² = 13 см.

4. За формулою S = a × h × 0,5 маємо — S = 8 см × 4,5 см × 0,5 = 36 × 0,5 = 18 см².