Середня лінія трапеції дорівнює 14 см а її основи відносяться як 2:5 , знайдіть основи трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Скворцов Егор.

Ответ:

8 см і 20 см.

Объяснение:

Середня лінія трапеції дорівнює півсумі основ.

Нехай основи 2х см і 5х см.

(2х+5х)/2=14

7х=28;  х=4.

Менша основа 4*2=8 см,  більша основа 5*4=20 см.