У трикутнику KNU бічні сторони KN і NU дорівнюють по 18 см. Через середину T сторони KN проведено

пряму, перпендикулярну до цієї сторони. Проведена пряма перетинає сторону NU в точці S. Визначте основу KU, якщо периметр трикутника KSU дорівнює 27 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гамандий Света.

Точка S лежит на серединном перпендикуляре к отрезку KN, следовательно равноудалена от концов отрезка, KS=NS.

P(KSU) =KS+SU+KU =NS+SU+KU =NU+KU => KU =27-18 =9 (см)