ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ПРОШУ ДАМ 50 БАЛІВ Через кінцi вiдрiзка AB и внутрішню точку С проведено

паралельні прямі, що перетинають площину α в точках А1, В1, С1, відповідно. Знайдіть АА1, якщо ВВ1=20 cm, СС1=22 cm, A1C1=B1C1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Усков Андрей.

Ответ:

АА1=24 см

Объяснение:

АА1 та ВВ1 паралельні, отже АА1В1В це трапеція.

Так як СС1 паралельна  прямим АА1 та ВВ1 і при цьому А1С1=В1С1 (за умовою) то СС1 середня лінія трапеції АА1В1В, тоді:

СС1=(АА1+ВВ1)/2

22=(АА1+20)/2

АА1+20=44

АА1=24 см