Визначте вид трикутника, якщо його сторони дорівнюють 3 см, 4 см, 6 см. Знайти косинус найбільшого

кута.​

Ответы на вопрос

Отвечает Куралаева Аяулым.

Ответ:

тупокутий трикутник

α=117,3°

Объяснение:

√(д₁/2)+(д₂/2)-2д₁*д₂/4*cos60°=(10/2)²+(16/2)²-2*10*16/4*60°)=

cosα=(3²+4²)/(2*3*4)= -0,458 ⇒ α=117,3°