Задача 1. В прямокутнику АВСД, діагональ дорівнює 26см, а менша сторона прямокутника-10см. Знайти

периметр прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Заднепровская Яна.

Объяснение:

За Т. Піфагора

Діагональ гіпотенуза, а менша сторона катет, тоді

676=100+х2

х2=576

х=24

Тоді Р=24*2+10*2=68