довжина кола, вписаного в правильний трикутник дорівнює 50п. знайдіть периметр трикутника .

!!!!!!!!!!9класс геометрия ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Милена.

Ответ:

Р=150√3 од

Объяснение:

С=2πr;

r=C/2π=50π/2π=25 од

r=a/2√3;, де а-сторона трикутника.

а=r*2√3=25*2√3=50√3 од

Р=3а=3*50√3=150√3 од