(50 БАЛОВ!!!!) Знайдіть скалярний добуток векторів a і b якщо 1) a = 4 , b = 2, кут(a,b) = 30

грідусів . 2) a = 7 ,b = 2, кут ( a,b ) = 120 градусів . 3) a = 3 , b = 12 , кут ( a , b ) = 0 градусів .

Ответы на вопрос

Отвечает Широков Кирилл.

Ответ:

Якщо a = 4, b = 2 і кут(a,b) = 30 градусів, то скалярний добуток векторів a і b буде: a • b = 4 * 2 * cos(30°) = 4√3

Якщо a = 7 ,b = 2 і кут (a,b) = 120 градусів, то скалярний добуток векторів a і b буде: a • b = 7 * 2 * cos(120°) = -7

Якщо a = 3, b = 12 і кут (a,b) = 0 градусів, то скалярний добуток векторів a і b буде: a • b = 312cos(0°) = 36

Объяснение:

Скалярний добуток векторів a і b можна знайти за формулою: a • b = |a| * |b| * cos(θ), де θ - кут між векторами a і b.

Пж отметь как лучший ответ