Знайти координати точки С, що (вектори) СА+СВ=0, якщо А(3,-4,1) В(-2,6,-3) дуже прошу,

допоможіть, будь ласочка, без спаму ​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцова Юлия.

Використовуєм формули векторної суми:

С = -А - В

де -А та -В - це відповідні вектори, які мають протилежний напрямок від векторів А та В, а отже мають протилежний знак їх координат.

Таким чином, для точок А(3,-4,1) та В(-2,6,-3) відповідні вектори будуть:

АВ = В - А = (-2, 6, -3) - (3, -4, 1) = (-5, 10, -4)


Тож координати точки С будуть:

C = -А - В = (-3, 4, -1) - (-2, 6, -3) = (-1, -2, 2)

Тому відповідь: координати точки C дорівнюють (-1, -2, 2).

Отвечает Анашкина Полина.

Для знаходження координат точки C ми можемо використати формулу векторного додавання:

C = -A - B

де "-" означає обернення вектора (домноження на -1).

Спочатку знайдемо вектори СА та СВ, віднімаючи вектори А та В відповідно:

CA = -A = (-3, 4, -1)

CB = -B = (2, -6, 3)

Потім додамо їх разом, щоб отримати вектор С:

C = CA + CB = (-3, 4, -1) + (2, -6, 3) = (-1, -2, 2)

Отже, координати точки C дорівнюють (-1, -2, 2).