Знайдіть площу прямокутного трикутника, у якого гіпотенуза дорівнює 17см, а один із катетів - 8 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Атаєва Арішка.

Ответ:

Объяснение:

Площадь = 1/2 ab

a,b - катеты

b =√ 17^2 -8^2 =√289-64 = √225 = 15

площадь = 1/2 15*8 = 1/2 *120 = 60 см2