Точка Р лежить між точками М і F, точки Е та N- середини відрізків МР і РF відповідно. Знайти

довжину МF, якщо ЕN = 4,7 см

Ответы на вопрос

Отвечает Акимова Софья.

Ответ:По условию: ME=EP и PN=NF.MF = ME+EP+PN+NF = 2·EP+2·PN = 2·(EP+PN) = 2·EN = 2·4,7см = 9,4см.Ответ: 9,4см.

Объяснение:

По условию: ME=EP и PN=NF.MF = ME+EP+PN+NF = 2·EP+2·PN = 2·(EP+PN) = 2·EN = 2·4,7см = 9,4см.Ответ: 9,4см.