кут 120 градусів поділений променем на два кути. один із цих кутів на 36 градусів більший за інший

кут. знайдіть градусні міри утворених кутів

Ответы на вопрос

Отвечает Скиба Роман.

Ответ:

Допустим, что угол DBC- х, тогда АBD - x+36, составим и решим уравнение:

х+х+36=120

2х=120-36

2х=84

х=42  - DBC

ABD=42+36=78

Відповідь: DBC=42, ABD=78

Объяснение: