Сторони паралелограма відносяться як 5:8. Знайди сторони паралелограма,якщо одна зі сторін на 12 см

більша за іншу.

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Виктория.

Ответ:

20 см   32 см.

Объяснение:

Одна сторона 5х см, друга 8х см. За умовою

8х-5х=12;  3х=12;  х=4.

Одна сторона 5*4=20 см, друга сторона 8*4=32 см.