Пж помагайте 20 балів -Довжини діагоналей паралелограма дорівнюють 5 дм і 8 дм, а кут між ними

дорівнює 60°. Знайдіть довжини сторін паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабьян Анастасия.

Ответ:

a = 3,5. b = 5,7

Объяснение:

d1² + d2² = 2(a² + b²)

2(a² + b²) = 5² + 8² = 25 + 64 = 89

b² - a² = d1*d2 * cos60°

b² - a² = 5*8 / 2 = 20

b² = a² + 20

2(a² + a² + 20) = 89

2(2a² + 20) = 89

4a² + 40 = 89

4a² = 89-40

4a² = 49

a² = 12,25

a = 3,5

b² = 3,5² + 20 = 12,25 + 20 = 32,25

b ≈ 5,7