Знайдіть найбільшу висоту трикутника, сторони якого дорівнюють 10 см,9 см, 17 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Танковская Полина.

Ответ:

h=8см

Объяснение:

a=10см

b=9см

с=17см

h=?

Розв'язання:

За формулою Герона:

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c));

p=(a+b+c)/2=(10+9+17)/2=36/2=18см пів-периметра.

S=√(18(18-10)(18-9)(18-17))=√(18*8*9*1)=

=√(2*9*2*4*3*3)=2*3*2*3=36 см²

Найбільша висота проведена до меньшої сторони.

Висота проведена до сторони 9см

S=bh/2;

h=2*S/b=2*36/9=8см