Складіть рівняння прямої, яка проходить через точки А(3; 0) і B(-5; 4) ХЕЛП даю 25 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Куанышбек Айша.

Ответ:f(x)=ax+b

1)a*0+b=0 b=0

2)a*-5+0=4

a=4/-5

f(x)=-4/5x+0

Объяснение: