Один з кутів трикутника дорівнює 70ᵒ, а другий на 16ᵒ більший за третій. Знайдіть невідомі кути

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсанов Ахмед.

Ответ:

47°    63°

Объяснение:

Нехай ∠3=х°, ∠2=х+16,  ∠1=70°.

х+х+16+70=180

2х=94;  х=47

∠2=47+16=63°;  ∠3=47°