№446 який кут трикутника abc найглибший а який найменший якщо: 1)ab=3м Bc=4м ac=5м 2)ab-bc=2м,

bc-ac=1м? №449 чи існєує трикутник кожній кут якого більший за60 градусів ДАЮ40 БАЛЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Валера.

Объяснение:

449) ні, бо трикутник завжди має 180°

446)

аб=3м, бс=4м, ас=5м

у нас ніби 12 частин

12х=180

180:12=15

15×3=45°

15×4=60°

15×5=75

якщо не правильно, пробач