A B C D E Кут А = 38° Кут Е - ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковтун Света.

Відповідь:

Пояснення:

У п'ятикутнику сума внутрішніх кутів дорівнює (5-2) * 180 = 540 градусів.

Тому, якщо кут а = 38°, то кут, що залишився в п'ятикутнику, дорівнює 540 - (38 * 5) = 540 - 190 = 350 градусів.

Отже, кут E = 350/5 = 70 градусів.