СРОЧНО ПРОШУУ!!. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 19 см, основа на 1 см більша за бічну

сторону. Знайдіть сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанахметов Батырбек.
Припустимо, що бічні сторони це х, тоді основа = х+1, так як трикутник рівнобедрений, то бічні сторони будуть рівні, тоді: х+х+х+1=19 см
3х+1=19
3х=18
х=6
бічні сторони будуть по 6 см, а основа = 6+1= 7 см