Твірна конуса - 5 см. Знайти обʼєм конуса, якщо діаметр його основи 4 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Старченко Денис.

Ответ:

V=4π√21/3 см³

Объяснение:

L=5см

d=4cм; r=d/2=4/2=см

V=?

Розв'язання:

За теоремою Піфагора:

h=√(L²-r²)=√(5²-2²)=√(25-4)=√21

V=⅓*Sосн*h=⅓*π*r²*h=⅓*π*2²*√21=

=4π√21/3 см³