Знайди катет прямокутного трикутника, якщо гіпотенуза та інший катет відповідно дорівнюють 17 см і

8 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурлаков Александр.

Застосуємо теорему Піфагора:

квадрат гіпотенузи = сума квадратів катетів

17^2 = 8^2 + x^2

289 = 64 + x^2

x^2 = 225

x = 15

Отже, довжина другого катета дорівнює 15 см.

Объяснение: