У прямокутному трикутнику NMK (∠N=90) ∠M=60, MK=14 см. Знайдіть довжину катета MN. У відповідь

введіть тільки числове значення, подане в сантиметрах, без одиниць вимірювання.

Ответы на вопрос

Отвечает Нагишева Алина.

Ответ:

МN=7см

Объяснение:

МN=MK/2=14/2=7см катет проти кута ∠К=30°