ООООЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 30 Балла Сторони трикутника трикутника дорівнюють 6 см, 6 см, 8 см. Знайдіть

площу і радіус кола, вписаного у трикутник.​

Ответы на вопрос

Отвечает Mahmutova Nigina.

Ответ:

r = \sqrt{3,2} , S ≈ 10 см

Объяснение:

1) р = Р/2 = (6+6+8)/2 = 10 см

2) r = \sqrt{((p-a)(p-b)(p-c))/p } = \sqrt{((10-6)(10-6)(10-8))/10} =

\sqrt{(4*4*2)/10} = \sqrt{32/10} = \sqrt{3,2}

3) S = πr^{2} = π*3,2^{2} = 3,14*3,2 = 10,048 ≈ 10 cм