Знайдіть діагональ прямокутного паралелепіпеда, якщо його лінійні виміри дорівнюють 1 см, 3 см, см.

А) 1 смБ)4 смВ) 5 смГ) см​

Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

d = 4 см .

a = 1 см ;  b = 3 см ; c = √6 см ;    d  - ?

d = √ ( a² + b² + c² ) ;

d = √ ( 1² + 3² + (√6 )² ) = √ ( 1 + 9 + 6 ) = √ 16 = 4 ( см ) .

Отвечает Афонченко Антоний.
За теоремою Піфагора діагональ паралелепіпеда може бути знайдена за формулою:

діагональ^2 = довжина^2 + ширина^2 + висота^2

У нашому випадку, діагональ^2 = 1^2 + 3^2 + 4^2 = 1 + 9 + 16 = 26. Тому діагональ паралелепіпеда дорівнює квадратному кореню з 26:

діагональ = √26 ≈ 5,1

Отже, діагональ прямокутного паралелепіпеда дорівнює близько 5,1 см. Відповідь: В) 5 см (з точністю до одиниць виміру).