Дано: трикутник АВС; AB=BC AD - бісектриса LС=50° 3найти:LADC


Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Айдос.

Ответ:

Объяснение:

Оскільки AD є бісектрисою кута А, то кути CAD і CAB дорівнюють один одному. Також оскільки AB=BC, то кути CAB і CBA є рівними. Тому кут CAD дорівнює половині кута ACB.

Отже, кут LAD дорівнює половині кута ACB, тобто LAD = 25 градусів (50 градусів / 2). Крім того, оскільки сума кутів в трикутнику дорівнює 180 градусам, то кут LDC дорівнює 105 градусам (180 градусів - 50 градусів - 25 градусів).

Таким чином, ми знаємо, що LAD дорівнює 25 градусам і LDC дорівнює 105 градусам, отже, сума кутів LADC дорівнює 130 градусам (25 градусів + 105 градусів).

Отвечает Касаткин Кирилл.

Ответ:

105°

Объяснение:

треугольник АВС - равнобедренный (AB=BC)

∠C=50 °(Угол при основании)

∠A=∠C=50°(  так как треугольник АВС равнобедренный)

Т.к AD - бис-са, то ∠DAC=1/2*∠A, ∠DAC=1/2*50° = 25°

Сумма углов треугольника равна 180°

∠ADC = 180° - ∠DAC - ∠C = 180° - 50° - 25° = 105°