Знайдіть меншу основу рівнобічної трапеції, якщо її площа дорівнює 156, висота - 12, а більша

основа 18​

Ответы на вопрос

Отвечает Клепикова Аня.

Ответ:

8 од меньша основа

Объяснение:

S=156 од.кв.

h=12 од

b=18 од

а=? меньша основа.

Розв'язання:

S=h(a+b)/2; →

a=2S/h-b=2*156/12-18=26-18=8 од

Отвечает Хертек Эртине.

Ответ:

8 cм.

Объяснение:

Нехай менша основа b, висота h, тоді за формулою

Sтрап.=(а+b)/2*h

156=(18+b)/2*12  

(18+b))*12=312

216+12b=312

12b=96

b=8  см