Сім кутів многокутника дорівнюють по 140 градусів а інші по 164. Чому дорівнює n?


Ответы на вопрос

Отвечает Ворнаков Егор.

Ответ:

12

Объяснение:

Нехай число кутів n.

тогда Sn=180*(n-2)  и  Sn=7*140+164*(n-7)

180*(n-2)=7*140+164*(n-7)

180n-360=980+164n-1148

16n=192; n=12.