паралельне перенесення задано формулами: х'=х-1; у'=у+3. У яку точку при цьому паралельному

перенесенні переходить точка Т(2;-5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ломова Алена.

Ответ:За формулами паралельного перенесення точка T(x, y) переходить в точку T'(x', y'), де

x' = x - 1

y' = y + 3

Підставляємо значення точки T(2, -5) в ці формули:

x' = 2 - 1 = 1

y' = -5 + 3 = -2

Точка T(2, -5) при паралельному перенесенні на одиницю вліво і на три одиниці вгору переходить у точку T'(1, -2).

Объяснение:<3