5.У прямокутному трикутнику ABC, кут CAB = 30°. BC = 6коринь3 Знайти АС.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дидова Дашуня.

Объяснение:

Знайдемо AB:

AB =  2 * CB = 2 * 6\sqrt{3} = 12\sqrt{3} ( Навпроти кута 30 градусів лежить сторона, менша гіпотенузи в 2 рази )

За теоремою Піфагора знайдемо AC:

AC = \sqrt{AB^{2} - CB^{2}  } = \sqrt{(12\sqrt{3} )^{2} - (6\sqrt{3}) ^{2}  } = 18

Відповідь: 18