Обчисли площу ромба з діагоналями 30 см і 40 см (см2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Валентиновна Валерия.

Відповідь:

Площа ромба може бути обчислена за формулою:

S = (d1 * d2) / 2

де d1 та d2 - діагоналі ромба.

Підставляємо відповідні значення та отримуємо:

S = (30 см * 40 см) / 2 = 600 см²

Отже, площа ромба з діагоналями 30 см та 40 см дорівнює 600 квадратних сантиметрів.

Отвечает Сащеко Соня.

Відповідь:

Ромб АВСД, АС=40, ВД=30, діагоналі ромба в точці перетину діляться навпіл, і пертинаються під кутом 90, ВО=1/2ВД=30/2=15, АО=1/2АС=40/2=20

трикутник АОВ прямокутний АВ= корінь(АО в квадраті + ВО в квадраті) =корінь(400+225)=25,

Площа ромба= 1/2 х АС х ВД = 1/2 х 40 х 30 = 600

вісота = площа / сторону (АВ) = 600/25=24