Знайдіть третій кут трикутника, якщо перші два кути дорівнюють: 25° і 43°​


Ответы на вопрос

Отвечает Куденов Тантал.

Ответ:

<3=180-(25+43)=112 градусов

Объяснение:

Отвечает Такуми Юра.

Відповідь:25+43=68

180-68=112

Пояснення: