Відношення периметрів двох квадратів дорівнює 3 знайдіть відношення їхніх площ


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Мария.

a та b сторони квадратів
4a / 4b = 3

4:a / b = 3/4

Отже, відношення довжин сторін двох квадратів дорівнює 3/4.

Площа квадрата дорівнює квадрату довжини його сторони. Тому, якщо a та b - сторони першого та другого квадратів відповідно, то a^2 / b^2 = (a/b)^2 = (3/4)^2 = 9/16