СРОЧНООО відношення сторін двох квадратів дорівнює 6. яким буде відношення площ даних

квадратів?.А) 12Б) 6В) 3Г) 36

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Biдповiдь : 36 Покрокове пояснення : Позначио сторону одного квпдрата - а ; сторону другого квадрата - в . Biдношення ÏX сторÌн буде мати вигляĄ : a / в = 6 Плоша квадрата дорÌвниое квадрату иогo сторони . Плoша пepшoго квадрата стаHовить : a ^ 2 ; плоша другого квадрата - B ^ 2 . Вiдношення плош чиx квадратiв буде мати вигляA : a ^ 2 / B ^ 2 = a.a / в • в = a / в • a / в = 6.6 = 36 . Отже , вiдношення плош даниx квадраTİв дорiвнио € 36 .

можно лучший :)?