відношення площ двох квадратів дорівнює 3. Знайдіть відношення їх периметрів . Поможіть!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Саакян Милена.

Ответ:

Объяснение:

S2/S1 = a2^2/a1^2=3

a2/a1 = корінь з 3

P1/P2= 4a1/4a2= корінь з 3