Знайти площу трикутника , дві сторони якого дорівнюють 2 см і 3 корінь з 2 , а кут між ними

дорівнює 45 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Ангелина.

S=absinα=2×√3×sin 60°=2√3×√3/2=3 см²