Дві сторони рівнобедреного трикутника відносяться, як 3:4, а його периметр дорівнює 110см.Знайти

усі сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Пелипас Светлана.

Ответ:

у нас не сказано яка сторона бічна, тому розглянемо 2 варіанти

1 варіант: бічна сторона 3х, основа 4х

3х+3х+4х=110

10х=110

х=11 - коефіцієнт пропорційності

бічна сторона: 3*11=33см

основа: 4*11=44 см

2 варіант: бічна сторона 4х, основа 3х

4х+4х+3х=110

11х=110

х=10 - коефіцієнт пропорційності

бічна сторона: 4*10=40см

основа: 3*10=30 см

Объяснение: