Один з гострих кутів поямокутного трикутника на 46 градусів меньше другого знайти ці гострі кути


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьев Тимур.

Ответ:

x+(x+46)+90=180

Розв'язуючи його, знаходимо:

2x + 136 = 1802x+136=180

2x = 442x=44

x = 22x=22

Отже, один з гострих кутів дорівнює 22 градусам, а інший - 22+46=68 градусам.