Якщо М (-4; 2), MN (3,-5), то точка N має координати:(з поясненням будь-ласка)​


Ответы на вопрос

Отвечает Густов Михаил.

Знаходження координат точки N можна здійснити за допомогою формул для середньої точки відрізка, який з'єднує точки М та N.

Координати середньої точки відрізка можна знайти за формулою:

((x1 + x2) / 2, (y1 + y2) / 2),

де (x1, y1) та (x2, y2) - координати кінців відрізка.

Таким чином, координати точки N можна знайти, якщо ми знаємо координати точки M та вектора MN, який має початок в точці M та кінець в точці N.

Для знаходження вектора MN необхідно відняти від координат кінця вектора N координати початку вектора M:

MN = N - M

MN = (3, -5) - (-4, 2)

MN = (3 + 4, -5 - 2)

MN = (7, -7)

Тепер, знаючи координати точки M і вектор MN, можна знайти координати точки N за допомогою формули:

N = M + MN

N = (-4, 2) + (7, -7)

N = (3, -5)

Отже, координати точки N дорівнюють (3, -5).