У прямокутному трикутнику ABC катет BC = 12 см; tgA = 5/6. Обчисли довжину катета AC.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гилязетдинов Амир.

Ответ:

Можемо скористатися тригонометричним співвідношенням для тангенсу кута:

tgA = BC/AC

Підставляємо відомі значення:

5/6 = 12/AC

Далі розв'язуємо рівняння відносно AC:

AC = 12 / (5/6) = 14.4 см

Отже, довжина катета AC дорівнює 14.4 см