Коло, вписане у рівнобедрений трикутник, ділить його бічну сторону на відрізки 2 см і 7 см,

починаючи від основи. Знайти периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Саден Акнур.

Ответ:

22 см

Объяснение:

Якщо з одної точки до кола провести дві дотичних, то вони будуть між собою рівними.

Спершу знайдемо бічні сторони: 2+7=9(см)

Далі, використовуючи властивість двох дотичних до кола дізнаємось, що основа=2+2=4(см)

Знайдемо периметр: 9*2+4=22(см)

Відповідь: 22 см