Довжина кола дорівнює 52л см. знайдіть площу сектора, довжина дуги якого становить 36°.


Ответы на вопрос

Отвечает Скороход Валерия.

Ответ:

210.304п²

Объяснение:

52п = 2πr.

Ділимо обидві частини на 2π, щоб знайти радіус:

r = (52п) / (2π) = 26п.

Тепер, коли ми знаходимо радіус, можемо обчислити площу сектора.

Площа сектора (S) залежить від радіуса (r) і центрального кута (θ) за допомогою формули:

S = (θ/360°) * πr².

У нашому випадку, центральний кут становить 36°, тому:

S = (36°/360°) * π * (26п)².

Розраховуємо:

S = (36/360) * 3.14 * (26п)² = (0.1) * 3.14 * (26п)² = 0.1 * 3.14 * 676п².

Отримуємо площу сектора, виражену через пі:

S = 210.304п².

Таким чином, площа сектора становить 210.304п²