ДАЮ 20 БАЛЛОВ Дано вектори т (7; 1; -2) 1 ñ (-1; 2; -2). Знайдт координали веклора а = 3т - 4п.


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ: координати вектора а дорівнюють (25, -5, 2).

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі, спочатку потрібно знайти вектор а, який обчислюється за формулою:

а = 3т - 4п,

де т = (7, 1, -2) і п = (-1, 2, -2).

Для знаходження вектора а, ми множимо кожну компоненту вектора т на 3 і кожну компоненту вектора п на -4, а потім додаємо ці результати:

а = (3 * 7, 3 * 1, 3 * -2) + (-4 * -1, -4 * 2, -4 * -2)

  = (21, 3, -6) + (4, -8, 8)

  = (21 + 4, 3 + (-8), -6 + 8)

  = (25, -5, 2).

Таким чином, координати вектора а дорівнюють (25, -5, 2).