Точка C налeжить відрізку BD .знайдіть довжину відрізка BC, якщо ВД=10,3см ,СД =5,7см​


Ответы на вопрос

Отвечает Коробова Лиза.

Ответ:

BD=BC+CD

BC=BD-CD=10,3 - 5,7 = 4,6 см

Объяснение: