Паралельне перенесення задано формулами x' = x+1; у' = у - 2. В яку точку при цьому паралельному

перене- сенні переходить точка D(-2; 3)?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Лилия.

Відповідь:

Пояснення:

Нам потрібно знайти другу сторону прямокутника, щоб знайти його площу.

Периметр прямокутника дорівнює сумі довжин його сторін:

2 * (довжина + ширина) = 88

довжина + ширина = 44

24 + ширина = 44

ширина = 44 - 24 = 20

Отже, ширина прямокутника дорівнює 20 см.

Площа прямокутника дорівнює добутку довжини його сторін:

24 см * 20 см = 480 см^2

Отже, площа прямокутника - 480 квадратних сантиметрів.