Паралельне перенесення задано формулами х = х – 2 y = y + 3. В яку точку при цьому паралельному

перене сенні переходить точка M(5; 2)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Оразымбаев Райымбек.

Відповідь:

Пояснення:

маємо нову точку М1(3;5)     якщо задано формулою перенесення по х=х-2  і у=у+3       то х1=5-2=3      у1=2+3=5