Обчисли значення С за формулою С = 920х, якщо х дорівнює: а) 1,3 б) 0,5 в) 5,2 Допоможіть будь

ласка;_)

Ответы на вопрос

Отвечает Погонец Анна.

Ответ:

а) якщо х = 1,3, то С = 920 * 1,3 = 1196;

б) якщо х = 0,5, то С = 920 * 0,5 = 460;

в) якщо х = 5,2, то С = 920 * 5,2 = 4784.

Отже, значення С буде дорівнювати 1196 при х = 1,3, 460 при х = 0,5 і 4784 при х = 5,2.