Паралельне перенесення задано формулами x = x+2,y=y-2


Ответы на вопрос

Отвечает Корж Яна.

Ответ:  x = 5 та y = 3.

Объяснение: Для реалізації паралельного перенесення за формулами x = x+2 та y = y-2 необхідно збільшити значення координати x на 2 та зменшити значення координати y на 2.

Наприклад, якщо початкові значення координат були x = 3 та y = 5, то після паралельного перенесення вони стануть x = 3+2 = 5 та y = 5-2 = 3.

Отже, нові значення координат після паралельного перенесення будуть x = 5 та y = 3.