Чому дорівнює довжина кола, яке обмежує круг площею 400п см²? Г) 20п см 40п см; Б) 10п см; В) 30п

см;​

Ответы на вопрос

Отвечает Узенюк Елизавета.

Ответ:

Довжина кола дорівнює 40π см

Объяснение:

S=πR²; → R=√(S/π)=√(400π/π)=

=20см.

С=2πR=2*20π=40π см